Szybka pożyczka - oszczędność czasu, komfort pożyczania, minimum formalności

Powszechnie utarło się przekonanie, że z usług instytucji pozabankowych korzystają jedynie osoby, których historia kredytowa nie napawa zbyt wielkim optymizmem pracowników sektora bankowego. Nic bardziej mylnego! Z tzw. „szybkich pożyczek” korzystają przede wszystkim osoby ceniące sobie własny czas i komfort, często zapracowane, których nieoczekiwany zbieg okoliczności obliguje do wzięcia krótkoterminowej pożyczki na niewielką kwotę.

Podczas podejmowania decyzji w sprawie jakiejkolwiek pożyczki najważniejszą determinantą przesądzającą o wyborze formy pożyczki oraz konkretnego kredytodawcy jest czas. Oferta MiniCredit doskonale wpisuje się w wymagania i potrzeby Klientów, proponując im szybką pożyczkę bez zbędnych formalności w terminie nie dłuższym niż 1 godzina.

MiniCredit ceni sobie czas swoich Klientów, ograniczając formalności konieczne do ubiegania się o szybką pożyczkę do minimum. Ponadto wszelkie sprawy administracyjno-prawne prowadzone są przez telefon lub Internet, tak więc Kredytobiorca nie musi fatygować się osobiście do przedstawiciela MiniCredit w celu złożenia odpowiedniego wniosku.

Nasi Konsultanci dokładają wszelkich starań, by usługa odbyła się jak najszybciej, a gotówka znalazła się w koncie wnioskodawcy w czasie nie dłuższym niż 1 godzina zegarowa. Jest to niezwykle ważne dla Klienta szczególnie patrząc przez pryzmat długotrwałego procesu przygotowywania odpowiednich dokumentów, zaświadczeń czy potwierdzeń dla instytucji bankowych.

Dziś czas to pieniądz, a jeśli pieniądz, to tylko z szybką pożyczką MiniCredit!To również może cię zainteresować

Najtańsza pożyczka - niski koszt, szeroki wachlarz możliwości, prolongata spłaty
Bezpieczna pożyczka przez Internet – o czym należy pamiętać?
Prace nad projektem ustawy dot. ochrony Klientów firm pożyczkowych
Spłata do
Druga pożyczka do 800 zł
Trzecia pożyczka do 1200 zł
Czwarta pożyczka do 1500 zł
Piąta pożyczka do 2000 zł
Szósta pożyczka do 2500 zł
Siódma pożyczka do 3000 zł
Kwota (Do 3000 zł)
Okres (Do 30 dni)
Do zwrotu: %total zł, RRSO: %procenti %
100
Przedłużenie pożyczki
5 dni
15 dni
30 dni

KONTAKT

Telefon:

22 266 83 55

Faks:

22 254 30 35

E-mail:

info@mini-credit.pl

Pon. - Pt.

8:30 - 19:00

Sob.

9:00 - 17:00

Lubię MiniCredit