Szybka pożyczka - oszczędność czasu, komfort pożyczania, minimum formalności

Powszechnie utarło się przekonanie, że z usług instytucji pozabankowych korzystają jedynie osoby, których historia kredytowa nie napawa zbyt wielkim optymizmem pracowników sektora bankowego. Nic bardziej mylnego! Z tzw. „szybkich pożyczek” korzystają przede wszystkim osoby ceniące sobie własny czas i komfort, często zapracowane, których nieoczekiwany zbieg okoliczności obliguje do wzięcia krótkoterminowej pożyczki na niewielką kwotę.

Podczas podejmowania decyzji w sprawie jakiejkolwiek pożyczki najważniejszą determinantą przesądzającą o wyborze formy pożyczki oraz konkretnego kredytodawcy jest czas. Oferta MiniCredit doskonale wpisuje się w wymagania i potrzeby Klientów, proponując im szybką pożyczkę bez zbędnych formalności w terminie nie dłuższym niż 1 godzina.

MiniCredit ceni sobie czas swoich Klientów, ograniczając formalności konieczne do ubiegania się o szybką pożyczkę do minimum. Ponadto wszelkie sprawy administracyjno-prawne prowadzone są przez telefon lub Internet, tak więc Kredytobiorca nie musi fatygować się osobiście do przedstawiciela MiniCredit w celu złożenia odpowiedniego wniosku.

Nasi Konsultanci dokładają wszelkich starań, by usługa odbyła się jak najszybciej, a gotówka znalazła się w koncie wnioskodawcy w czasie nie dłuższym niż 1 godzina zegarowa. Jest to niezwykle ważne dla Klienta szczególnie patrząc przez pryzmat długotrwałego procesu przygotowywania odpowiednich dokumentów, zaświadczeń czy potwierdzeń dla instytucji bankowych.

Dziś czas to pieniądz, a jeśli pieniądz, to tylko z szybką pożyczką MiniCredit!

To również może cię zainteresować

Bezpieczna pożyczka przez Internet – o czym należy pamiętać?

Pożyczka na urządzenie mieszkania

Ruszył kwartalnik PROMERITUM